HajdukPrekid posta

Hajduk se vratio pobjedama uoči velikog derbija s Dinamom, pogledajte kako je izišao iz krize i golčinu Emira Sahitija

Piše Sport SD
24. rujna 2023. - 10:32

Nakon dva vezana poraza od Istre 1961 i Gorice Hajduk se teško izborenom, ali potpuno zasluženom pobjedom nad Lokomotivom (1:0) vratio u izdanja u kojima smo ga navikli gledati na početku sezone. Nije to bila predstava za pamćenje, ali momčad trenera Ivana Leke bila je bolja, a pogodak Emira Sahtija bio je dovoljan za tri boda.

Bilo je opet praznog hoda u igri ‘bijelih‘, ali poglavito završetkom prvog i igrom u prvih pola sata drugog poluvremena navijači mogu biti zadovoljniji. S nova tri boda Hajduk je zadržao prvu poziciju uoči derbija s Dinamom na Poljudu u nedjelju 1. listopada.

Trenutak odluke dogodio se 14 minuta prije kraja susreta. Prvi pokušaj Sahitija poslije kornera naišao je na zid obrane Lokomotive. Međutim, krilni napadač Hajduka bio je uporan, nadasve i lukav te mu se to i isplatilo. Tako je prekinuo dugi golgeterski post.

Gol Sahitija i sažetak utakmice Hajduk - Lokomotiva možete pogledati OVDJE.

13. lipanj 2024 23:22