Vaterpolopoljud u 19 sati

Moćna Brescia gostuje u Splitu: ‘Nabrijani smo i u dobrom ritmu i želimo biti prvi koji će ih pobijediti‘

26. siječnja 2022. - 11:06

Na bazenu u Poljudu čeka nas danas s početkom u 19 sati repriza prošlog kola LEN Lige prvaka, samo je ovog puta domaćin Jadran, a moćna Brescia dolazi u Split kao gost.

Prošla je utakmica bila doista posebna, obje su momčadi imale velikih problema s COVID-19 virusom, Talijani nisu niti imali pun zapisnik, dok su i jadranaši bili oslabljeni, a i niz bitnih igrača netom je bio prebolio koronavirus. Stoga je i utakmica bila neobična, s jako malo golova, a pobjedu je na kraju odnijela Brescia, bilo je 6:5. Pet i pol minuta prije kraja te utakmice Marin Delić zabio je za 4:3 Jadrana da bi minutu i pol kasnije Brescia već vodila 6:4. Bila je to lijepa prilika za jadranaše da iznenade talijansku momčad i nanesu im prvi poraz u sezoni.

- Nadam se da će se to dogoditi sada. Iza nas...

01. svibanj 2024 16:55