Vaterpolouvjerljivo

Jadran upisao i drugu pobjedu u ovosezonskoj Ligi prvaka, pao Dinamo

Piše pero Smolčić
20. prosinca 2022. - 21:48

Jadran je uvjerljivom pobjedom protiv gruzijskog Dinama iz Tbilisija upisao i drugu pobjedu u ovosezonskoj Ligi prvaka.

Idealno je počela utakmica za domaće, isključenje Dzikhtsiarenka i odmah gol Rina Burića za 1:0, a već u drugom napadu na nepostavljenu obranu gostiju je na 2:0 s lijeve strane povisio Luka Bukić. Ipak, gosti su se "rekuperali" i izjednačili na 2:2, da bi u kontranapadu Tomasović vratio domaće u prednost.

U predzadnjoj minuti prve četvrtine vidjeli smo nesvakidašnju reakciju, za "fair-play" trofej, barem za ovaj tjedan. Oboje sudaca su, naime, nakon udarca gostiju dosudili loptu za Jadran, a bez ikakvog je pritiska Marcelić priznao da je dirao loptu te je dosuđen korner za Dinamo, nakon kojega su zabili i gol. Četvrtinu je ipak Jadran okončao s komotnih...

26. lipanj 2024 16:08