Udaljen iz momčadi zbog nepoštovanja pravila, a onda ušao u drugom poluvremenu i donio pobjedu ‘crvenim vragovima‘

31. prosinca 2022. - 16:31

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su kod Wolverhamptona s 1-0 u utakmici 18. kola Premier lige.

Pobjednički gol zabio je Marcus Rashford u 76. minuti.

Inače, zvijezda Manchester Uniteda Marcus Rashford današnju je utakmicu protiv Wolverhamptona u Premier ligi disciplinski započeo na klupi na zahtjev trenera tog kluba Erik Ten Haaga. Na vrlo neobičan način oglasio se nizozemski trener u televizijskom intervjuu uoči 18. kola. utakmicu da će njegov napadač započeti utakmicu na klupi zbog nepoštivanja internih pravila, ne navodeći više detalja. Rashfordovo mjesto na terenu zauzeo je 18-godišnji Argentinac Alejando Garnacho, a Rashford je ušao u 46. minuti i zabio na dodavanje Fernandesa. U 84. minuti je postigao i drugi pogodak, kojeg je poništio VAR zbog igranja rukom.

02. svibanj 2024 02:53