Strani nogometsvi već otišli

Španjolski sudac izazvao kaos! Čak petnaest minuta nakon kraja dvoboja dosudio penal, igrač zabio na prazan gol

Piše Sport SD
31. listopada 2022. - 20:50

Nevjerojatne scene s utakmice u Španjolskoj! U tamošnjoj regiji Castilian-La Mancha na utakmici između niželigaša Azuquece i Sporting Cabanillasa dogodilo se nešto što povijest nogometa ne pamti.

Ovi su klubovi ispisali povijest nakon što je sudac utakmice donio jednu od najkontroverznijih odluka ikada donesenu na nekom terenu. Igrala se zadnja minuta susreta i na semaforu je pisalo 2:2. U tom se trenutku gostujući napadač Cristian de la Mata teže ozlijedio i u teren je ušla hitna pomoć, a sudac je odsvirao kraj susreta, prenosi Sportske novosti.

Ne bi tu bilo ništa sporno, ali ono što se dogodilo 15 minuta kasnije će se još dugo prepričavati. Kada je hitna pomoć napustila teren i odvela ozlijeđenog igrača, sudac je pokazao na bijelu točku i dosudio...

30. lipanj 2024 20:32