Strani nogometnovo razočaranje

Slaven Bilić nakon šokantnog poraza: Uvijek smo tu negdje. Tako je bilo i na ovom susretu

Piše Frane Vulas
12. prosinca 2020. - 20:15

Prema otočkim medijima pozicija trenera West Bromwich Albiona Slavena Bilića je pod znakom pitanja nakon poraza kod Newcastlea 1:2. Još uoči susreta britanski mediji najavili su kako će se u slučaju poraza zatresti stolica bivšem hrvatskom izborniku, a taj scenarij se na travnjaku i dogodio.

Već nakon samo 20 sekundi WBA je primio šokantni pogodak, točnije 20,52 sekundi trebalo je Almironu za gol. Bio je to najbrži pogodak u ovosezonskom Premiershipu. Činilo se kako mu je prethodio prekršaj na gostujućem igraču Ivanoviću.

Na poluvremenu je u igru Bilić uveo iskusne Austina i Gibbsa. U nastavku je to bio posve življi, agresivniji WBA. Fenomenalnim pogotkom nakon ubačaja iz prve, iz raskoraka, izjednačio je Furlong u 50. minuti. Međutim, probudio se opet i koronom uoči ovog ...

26. travanj 2024 05:15