Strani nogometIgrali i naši

Škotski velikani rutinski stigli do novih prvenstvenih bodova: Celticu je bilo potrebno samo 26 minuta da potopi St. Johnstone

29. siječnja 2020. - 22:54

kotski velikani Celtic i Rangers ostvarili su pobjede u susretima 23. kola nacionalnog prvenstva.

Lider Celtic je na gostovanju pobijedio St. Johnstone sa 3-0, dok je Rangers na svom terenu pobijedio Ross County sa 2-0.

Celtic je sva tri gola zabio u prvih 26 minuta susreta, a potom utakmicu mirno priveo kraju. Pobjedu Celticu donijeli su Ntcham (6), Forrest (20) i Griffiths (26).

Dvoboj na Ibroxu odlučio je dvojac Defoe - Arfield upisavši po pogodak i asistenciju. Defoe je zabio za 1-0 u 41. minuti, a šest minut kasnije među strijelce se upisao i Arfield. Borna Barišić i Nikola Katić su odigrali cijeli susret za domaći sastav.

Na ljestvici vodi Celtic sa 61 bodom, dok Rangers ima 56 bodova i utakmicu manje.

02. lipanj 2024 05:37