Realu pobjeda u velikom madridskom derbiju, Modrić odličan

12. prosinca 2021. - 23:59

U velikom madridskom derbiju Real je na Santiago Bernabeu pobijedio Atletico sa 2-0 uz još jednu sjajnu predstavu kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića.

Lider Primere je pružio sjajnu predstavu protiv aktualnog prvaka upisavši sedmu uzastopnu ligašku pobjedu ove sezone, te desetu u svim natjecanjima.

Real je poveo u 16. minuti sjajnim pogotkom Karima Benzeme kojem je to bio čak 36. gol u kalendarskoj godini u svim natjecanjima.  Do sada je najviše zabio 2019. kada je postigao 35 golova.

Luka Modrić je presjekalo loptu, dodao do Casemiru, ovaj je produžio do Asensija koji je potom uposlio Vinciusa. Brazilac je odlično ubacio, a Benzema krasnim volejem zabio za vodstvo domaćina. Pitanje pobjednika je razriješeno u 57. minuti nakon brze kontre. Vinicius je ponovo bio...

02. svibanj 2024 01:46