Strani nogometkraljevski show

Real Madrid je nakon velikog preokreta ‘razbio‘ Liverpool na Anfieldu, Napoli slavio kod Eintrachta

Piše Toni bilić
21. veljače 2023. - 23:17

Real Madrid je nakon velikog preokreta razbio Liverpool na Anfieldu s 5:2 i gotovo već osigurao plasman u četvrtfinale Lige prvaka. Domaći „redsi“ su nakon samo 14 minuta imali vodstvo od 2:0, no Real je izjednačio već do poluvremena, te s tri gola u nastavku sasvim potukao domaćine. Posebno je spektakularno bilo prvih 45 minuta, u kojem su pala četiri pogotka, po jedan na svakoj strani nakon velikih greški vratara Courtoisa i Alissona.

Sve je krenulo sjajno za Liverpool, Nunez je već u 4. minuti efektno zabio petom na asistenciju Salaha. Deset minuta poslije katastrofalno je pogriješio Realov vratar Courtois, primirio je jednu vraćenu loptu i spremao se izbiti je, no okliznuo se u najgorem trenutku, prišao je Salah i pogodio praznu mrežu. Bio je to početak iz snova za...

06. svibanj 2024 20:35