Strani nogometškotski kup

Rangers izborio mjesto u četvrtfinalu: gol Antonija Čolaka za izjednačenje i asistencija Borne Barišića za pobjedu

12. veljače 2023. - 20:22

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale škotskog Kupa nakon što su u susretu osmine finala pobijedili Partick Thistle sa 3-2.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su gosti poveli 1-0, imali su i 2-2, no Rangers je četiri minute prije kraja zabio za pobjedu.

Partick Thistle, koji se nalazi na petom mjestu drugog razreda škotskog nogometa, poveli su u 35. minuti golom Kevina Holta iz jedanaesterca.

Izjednačio je hrvatski napadač Antonio Čolak u 50. minuti svojim 15. golom u 30. nastupu za Rangers.

U 65. minuti je domaćin imao kazneni udarac, no James Tavernier nije bio precizan. Ipak, rezultat je preokrenuo Malik Tillman u 71. minuti. No, samo dvije minute kasnije izjednačio je Scott Tiffoney.

Pobjedu Rangersu donio je James Sands u 86. minuti nakon ubačaja Borne ...

28. travanj 2024 14:02