Strani nogometzaboravili na golove

Novi negativni rekord u 116 godina postojanja: Real je u velikoj krizi, a današnji poraz vjerojatno je zapečatio Lopeteguijevu sudbinu

20. listopada 2018. - 18:35
2018-10-20T125032Z_343188865_RC1D697C1410_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-MAD-LVT.JPG

Nogometaši Real Madrida doživjeli su i četvrti poraz u zadnjih pet utakmica izgubivši na Bernabeu u 9. kolu Primere od Levantea s 1-2, a pritom je ova momčad Reala ušla u povijest kao najneefikasnija ikad jer su bili čak osam sati bez postignutog gola.

"Kraljevski klub" je u velikoj krizi, a susret u subotu je vjerojatno zapečatila sudbinu njegova trenera Julena Lopeteguija.

Utakmica na Bernabeu započela je šokantno jer je Levante nakon samo 13 minuta vodio s 2-0 golovima Moralesa (7) i Martija (13pen), a oba gola postignuta su zahvaljujući ogromnim pogreškama braniča Reala Varanea.

Trener Lopetegui je u drugom dijelu ubacio Balea i Benzemu, no vratar Levantea Olazabal je činio čuda. Ipak, niti Olazabal u 72. minuti nije mogao zaustaviti šut Marcela, i to njegovom...

03. srpanj 2024 23:52