Strani nogometkaos nakon utakmice

Šokantne scene iz Nizozemske: domaći navijači napali goste, igrači West Hama branili obitelji s djecom, pogledajte

Piše Sport SD
19. svibnja 2023. - 07:04

Prolazak West Hama u finale Konferencijske lige zasjenili su neredi na kraju utakmice. West Ham je, pak, po drugi put pobijedio nizozemski AZ Alkmaar. Nakon 2-1 na domaćem terenu West Ham je slavio i u gostima, s 1-0 golom Fornalsa u 94. minuti. Međutim, sve je to palo u drugi plan zbog kaotičnih scena koje su uslijedile po završetku susreta - pišu Sportske novosti.

Naime, navijači Alkmaara odjeveni u crno s kapuljačama na glavama uletjeli su na teren nakon posljednjeg sučevog zvižduka i krenuli se fizički obračunavati s navijačima West Hama koji su bili smješteni iza klupe ‘Čekićara‘. Među njima su bile obitelji s djecom.

Kaos nakon utakmice možete pogledati OVDJE.

Michail Antonio i Flynn Downes među prvima su uskočili u pomoć navijačima. Srečom, policija i zaštitari su uspjeli uspostaviti red nakon nekoliko minuta.

Nemile scene s tribina možete pogledati i OVDJE.

- Ne mogu objasniti što se dogodilo i zašto. Igrači su se uključili jer je to obiteljski sektor. To je vjerojatno bio razlog za njihovu reakciju, rekao je nakon utakmice trener West Hama David Moyes.

02. svibanj 2024 04:44