Strani nogometliga prvaka

Koji hit, pogledajte reakciju trenera Benfice nakon gola u Beogradu

Piše Sport SD
20. rujna 2024. - 09:57

Benfica je slavila u prvom kolu Lige prvaka na gostovanju u Beogradu protiv Crvene Zvezde rezultatom 2:1.

Poveli su Portugalci već u devetoj minuti golom Kerem Akturkoglua. Brza akcija gostiju, Angel di Maria je na krilu uposlio Alexandera Baha koji je prebacio na drugu vratnicu do Akturkoglua kojem nije bilo teško zabiti. Korak bliže pobjedi gosti su stigli u 29. minuti kada je Orkun Kokcu sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Domaćin je u samoj završnici zakomplicirao situaciju smanjivši rezultat golom Felicia Milsona u 86. minuti. U sudačkoj nadoknadi Benfica je mogla zabiti i treći gola, ali je Zeki Amdouni pogodio vratnicu.

Reakcija trenera Benfice nakon drugog gola pravi je hit, dok su svi s njegove klupe burno proslavili pogodak, Bruno Lage je mirno sjedio, kao da se ništa nije dogodilo.

Video pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, ova utakmica danima je bila pod povećalom, najviše zbog prijateljstva Benficinih navijača sa splitskom Torcidom.

Jezive scene u Beogradu: Split i Hajduk na meti Delija, pogledajte što su skandirali

Navijači Zvezde krenuli u obračun nakon poraza u Beogradu, nisu daleko stigli...

20. rujan 2024 09:59