Strani nogometsjajna utakmica

Klopp i Guardiola pod dojmom spektakularnog derbija: ‘Kakva utakmica, pravi boks meč! Spustiš obje ruke na dvije sekunde i odmah ide nokaut‘

Piše Kazimir Guberina/SN
10. travnja 2022. - 22:49

U velikom derbiju 32. kola Premier lige konkurenti za naslov prvaka Engleske, Manchester City i Liverpool, odigrali su bez pobjednika (2:2), pa je momčad Josepa Guardiole zadržala prednost od jednog boda na vrhu tablice sedam utakmica do završetka utrke. Dakle, jasno je da će se neizvjesna borba Građana i Redsa voditi do samog kraja prvenstva, a minimalnu prednost ima branitelj naslova, pišu Sportske novosti.

Nakon vatrenog početka i promašenog zicera Sterlinga, domaći su stigli do prednosti nakon samo pet minuta igre. De Bruyne je uputio udarc s vrha šesnaesterca, a lopta je zakačila Matipa, promijenila smjer i od vratnice završila u mreži Liverpoolova vratara Alissona Beckera. No, prednost branitelj naslova potrajala je samo osam minuta, budući da je Jota poentirao poslje odlič...

09. svibanj 2024 21:24