Kakva golčina olako puštenog talenta Hajduka, opet spasio svoj klub od ispadanja iz Europe i velike blamaže

Piše SPORT SD
4. kolovoza 2023. - 18:14

Maribor je sinoć na domaćem terenu pobijedio luksemburški Differdange s 4:3, te su nakon neriješenog rezultata iz prve utakmice izborili prolaz u treće pretkolo Konferencijske lige.

Slovenska momčad je gubila 3:2, igrala se 82. minuta, kada je nevjerojatnim golom bivši igrač Hajduka Ivan Brnić poravnao rezultat i izborio igranje produžetaka.

U 120. minuti je dosuđen i penal za Maribor, koji je tako nakon velike drame pobijedio utakmicu puno teže nego se očekivalo.

Ivan Brnić je prvi put uključen u prvu momčad Hajduka još u travnju 2020. godine, u vrijeme trenera Igora Tudora. Nije se uspio nametnuti te je već iduće godine prešao u redove Dugopolja gdje je odličnim igrama zavrijedio transfer u slovenski Maribor u ljeto 2022.

Trener Maribora je Damir Krznar, koji je vodio i Dinamo većim dijelom 2021. godine, a ovo nije prvi put da ga Ivan Brnić spašava velike blamaže svojim odličnim predstavama.

27. travanj 2024 16:37