Strani nogometdobar nastup hrvata

Ivan Perišić zabio svoj prvijenac u dresu Tottenhama, njegova momčad prosula vodstvo od dva gola razlike

18. ožujka 2023. - 19:09

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac trećeg pogotka za Tottenham Hotspur u 3-3 (1-0) gostujućem remiju protiv posljendjeg Southamptona kod kojega Mislav Oršić i Duje Ćaleta-Car ponovno nisu bili u kadru.

Perišić, koji je u igru ušao u 37. minuti, u 74. minuti je doveo svoju momčad u prednost od 3-1 preciznim drop-kick udarcem s vrha kaznenog prostora. No, momčad koja se bori za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone u posljednjih 20-ak minuta nije uspjela obraniti dva gola prednosti protiv sastava koji se bori za ostanak.

Inače, Tottenham je poveo u samoj završnici prvog poluvremena golom Porra (45+1), odmah na startu nastavka poravnao je Adams (46), da bi novu prednost gostima osigurao Kane (65) preciznim udarcem glavom. Potom je Perišić...

02. svibanj 2024 19:22