Bradarićev Lille uvjerljivom pobjedom preuzeo vrh, Monaco se nikako ne može sastaviti s pobjedom

18. listopada 2020. - 23:39

U posljednjem susretu sedmog kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je pobijedio Lens sa 4-0 preuzevši vrh ljestvice le Championnata.

Domaćin je u prvom poluvremenu zabio jedan, a u nastavku još tri gola za uvjerljivu pobjedu protiv jednog od do sada najugodnijih iznenađenja prvenstva.

Golove su zabili Yilmaz (11), Bamba (48), Ikone (69) i Yazici (79). Domaćinu su put do pobjede olakšala i dva isključenja kod Lensa. U 58. minuti je pocrvenio Jonathan Gradit, a u 75. minuti Clement Michelin.

Za Lille je cijeli susret odigrao domagoj Bradarić.

U ranije odigranom susretu Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, odigrao je 1-1 protiv Montpelliera premda su gosti od 19. minute igrali s igračem manje.

Montpellier je u 19. minuti ostao bez isključenog Savaniera, no...

01. lipanj 2024 06:09