Strani nogometodlična partija

Bivšem napadaču Hajduka ide sjajno: nakon debija za reprezentaciju, sada je hat-trickom odveo ekipu do važne pobjede

Piše SPORT SD
7. svibnja 2023. - 17:33

Umut Nayir, bivši napadač Hajduka, hat-trickom je obilježio susret 33. kola turske Superlige između Umraniyespora i Sivasspora (4:1).

Nayir je zabio pogotke u 7., 24. i 77. minuti, a onda je i asistirao za četvrti gol svoje momčadi u 91. minuti. Tom pobjedom Umraniyespor je došao do važna tri boda u borbi za ostanak.

Za Umraniyespor cijeli susret je odigrao je još jedan nekadašnji igrač Hajduka, Tomislav Glumac, dok je Antonio Mršić u igru ušao u 58. minuti.

Nayir je ove sezone zabio 15 pogodaka, a njegove dobre igre nagrađene su i pozivom u reprezentaciju. Bivši igrač Hajduka debitirao je za Tursku u prošloj reprezentativnoj stanci, a nastup je upisao i u porazu od Hrvatske (0:2).

28. travanj 2024 21:38