Bez pobjednika u madridskom derbiju, Vrsaljko i Grbić nisu nastupili, Modrić igrao cijelu utakmicu

7. ožujka 2021. - 20:11

U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva, velikom madridskom derbiju, Atletico i Real su na stadionu Wanda Metropolitano odigrali bez pobjednika, 1-1.

Ovaj rezultat je najviše razveselio Barcelonu koja je nakon ovog kola smanjila zaostatak za vodećim Atleticom na tri boda minusa.

Domaćin je poveo u 15. minuti golom Luisa Suareza na dodavanje Marcosa Llorenta. Bio je to 12. Suarezov pogodak protiv "Kraljevskog kluba.

Real je mogao do izjednačenja svega tri minute kasnije, no Jan Oblak je bio spreman na udarac Karima Benzeme.

U 41. minuti se dogodila i sporna situacija. Felipe je igrao rukom u Atleticovom kaznenom prostoru, sudac Alejandro Hernandez je putem VAR-a provjeravao situaciju odlučivši da nema kaznenog udarca.

Na početku drugog dijela Atletico je mogao potvrditi...

02. svibanj 2024 08:11