Bayer se učvrstio na trećem mjestu, Leipzig sve dalje od Lige prvaka, nervozni Gvardiol zamijenjen nakon pola sata

2. svibnja 2022. - 23:31

Bayer Leverkusen se u ponedjeljak učvrstio na trećem mjestu u Bundesligi pobijedivši u utakmici 32. kola njemačkog prvenstva Frankfurt sa 2-0, dok je Leipzig izgubio 1-3 od Borussije Mönchengladbach i smanjio izglede za plasman u Ligu prvaka.

Golove za pobjedu Bayera su zabili Paulinho u 18. minuti i Schick u 51. minuti.

U drugoj utakmici igranoj u ponedjeljak Borussia M'gladbach je povela u 17. minuti pogotkom Embola, a onda je Nkunku izjednačio za Leipzig u 36. minuti. Na 2-1 za M'gladbach u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena podiže J. Hofmann koji u 77. minuti zabija svoj drugi gol na utakmici i zaključuje pobjedu domaće momčadi. Leipzig, iako brojčano nadmoćniji posljednjih tridesetak minuta, nije uspio preokrenuti rezultat. Hrvatski reprezentativac Joško...

29. travanj 2024 12:16