Ostaloništa od četvrtfinala

Šokantan rasplet u Groningenu! Hrvatska doživjela težak poraz od autsajdera Slovačke i ispala s Europskog prvenstva

Piše Hina, PSD
29. siječnja 2022. - 16:14

Hrvatska futsal reprezentacija ostala je bez plasmana u četvrftfinala EURA nakon što su u odlučujućoj utakmici u Groningenu poraženi od Slovačke s 3-5 (1-2).

Golove su za Hrvatsku dali Kristijan Postružin (15), Matej Horvat (36) i Franco Jelovčić (38), a za Slovake Martin Smerička (8, 35),  Petr Kozar (20) i Tomaš Drahovsky (21, 28 pen).

Iako im je za prolaz bio dovoljan samo bod, izabranici Marinka Mavrovića poraženi su od Slovačke, a kobne su bile zadnje sekunde prvoga dijela i prve sekunde nastavka.

Hrvatska nije dobro ušla u dvoboj i u osmoj minuti Smerička je zabio s desne strane, potpuno zaboravljen od naše obrane. U 15. minuti igrač Olmissuma Postružin je izjednačio nakon brze akcije i dodavanja Marinovića, a s postignutim golom raslo je i samopouzdanje  hrvatskih...

09. svibanj 2024 17:30