OstaloNOGOMET 3. LIGA

‘Ranjeni‘ Zmaj uzeo u Vodicama sva tri boda, u Makarskoj slijedi veliki okršaj s liderom Zagorom

Piše Mladen Bagić
27. veljače 2023. - 20:22

Bez kartoniranih Lozine, Serdarevića i Vinskog, pa još Katića i Rudelja (ozljede), Zmaj je u Vodicama uzeo tri velika boda, uzvratio za jesenskih 0:1 doma. Domaćini tvrde da im je ovo jedna od slabijih utakmica, ali koga briga.

Braća Rašić su kreirala vodstvo u 35. minuti, Damir je asistirao, Danijel zabio. Izjednačio je Celić u 57. minuti, a do kraja, s puno obostranih promašaja (i obrana vratara), Šušnjarin džoker s klupe, mladi Mostarac Anđelko Mikulić (stigao iz Posušja), netom što je ušao u igru, u 86. minuti je završio akciju Lohana i Hysenia, za svoj prvijenac u drugoj seniorskoj utakmici. Da, u 80. je trener Šušmjara isključen nakon opetovanih prigovora sucima, i to kao da je dodatno motiviralo momčad da ustraje. U subotu stiže lider Zagora, sigurno s...

25. svibanj 2024 18:31