Ostalokhl liga

Hokejaši Medveščaka ostvarili i četvrtu uzastopnu pobjedu

10. siječnja 2015. - 19:22
Hokejaši Medveščaka ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu u KHL ligi. Nakon Neftehimika, Slovana i Atlanta, na gostovanju u Podolsku nakon produžetaka svladali su izravnog konkurenta za doigravanje Vitjaz 3-2 (1-1, 0-1, 1-0, 1-0).

'Medvjedi' su prvi put ove sezone spojili četiri pobjede produživši nadu za plasman u doigravanje. Medveščak je poveo u desetoj minuti golom Pascala Pelletiera, kojemu je to bio 13. ovosezonski pogodak. Sedam minuta kasnije Vitjaz je izjednačio golom Vjačeslava Soloduhina.

Domaćin je u potpunosti preokrenuo rezultat u 29. minuti golom Aleksandera Kučerjavenka, no Medveščak je dvije i pol minute prije kraja susreta uspio izjednačiti, a strijelac je bio Bill Thomas. Pobjedu hrvatskom sastavu donio je James Wright u drugoj minuti produžetka.
10. lipanj 2024 08:10