Zadar u infarktnoj završnici svladao FMP!

1. listopada 2016. - 01:05
zadar_fmp8-300916

"Baš je dobro vidjeti te opet" – dočekali su navijači Zadra pjesmom svoju momčad, odlučni u nakani bučne potpore, ne bi li se domogli bodova na otvaranju regionallne košarkaške ABA lige! I uspjeli su u više nego dramatičnoj završnici koja nije bila za one tankih živaca. Evo i zašto..

Jakov Vladović je kod vodstva Zadra, dvije minute prije isteka utakmice iz auta goste darovao loptom, iza toga je "primio tricu" Nebojše Čovića, iza toga se počelo promašivati, vratio je FMP prednost sve dok Jelenković nije pogodio dva od tri slobodna bacanja. Barać je blokirao jedan napad, ali se u nastavku 24 sekunde potrošilo u ništa... Gosti su imali zadnjih šest i pol sekundi.. I  suci su kod rezultata 77:76 svirali prekršaj Kristijana Krajine na Draganu Apiću koji je...

27. travanj 2024 21:37