KošarkaSlavlje Narančastih

Vrlo važna pobjeda Šibenke kod lidera Lige za ostanak: Thomas vukao, Bašić pogodio ključnu tricu

Piše Krešimir Gulin
2. travnja 2022. - 21:10

Silno važnu pobjedu ostvarili su košarkaši Šibenke na gostovanju kod Škrljeva, vodeće momčadi Lige za prvaka.

Iako u toj ligi vlada velika neizvjesnost, moglo bi se reći da su Narančasti ovim bodovima s Baldekina odagnali onu najveću opasnost od borbe za goli opstanak te da s pravom mogu razmišljati o ulasku u doigravanje.

Odličnom obranom u rećoj četvrtini momčad Damira Milačića anulirala je plus osam Škrljeva iz prvog poluvremena.

Nastavili su Šibenčani u dobrom ritmu i u posljednjoj dionici. Činilo se da imaju stvari pod kontrolom pet minuta prije kraja kada su vodili (69:61) i dominirali na parketu. Međutim, Škrljevo je za samo nešto više od minute igre napravilo seriju (6:0). Ipak, u završnici susreta više znanja i koncentracije imali su Narančasti, koje...

02. lipanj 2024 20:34