Košarkanba spektakl

Još jedna double-double Šarića u pobjedi Philadelphije, odlični Bender i Bogdanović

3. veljače 2018. - 11:13
2018-02-03T014148Z_892879546_NOCID_RTRMADP_3_NBA-MIAMI-HEAT-AT-PHILADELPHIA-76ERS.JPG

Hrvatski košarkaš Dario Šarić je sinoć bio odličan u pobjedi svojih Philadelphia 76ersa upisavši double-double, a odličan učinak su ostvarili Bojan Bogdanović i Dragan Bender u porazima Indiana Pacersa i Phoenix Sunsa. Philadelphia 76ers Darija Šarića su slavili protiv Miami Heata kod kuće sa 103-97.

Šarić je odigrao 33 minute za Philadelphiju i upisao svoj deveti double-double sezone sa 17 koševa (šut iz igre 7/13, trice 3/7), deset skokova , četiri asistencije i dvije ukradene lopte. Ben Simmons je bio najučinkovitiji kod Sixersa sa 20 pogodaka, a double-double je upisao i Joel Embiid s također 17 koševa i 11 skokova. Kelly Olynyk je predvodio Miami sa 19 koševa.

Sixersi su imali prednost od 26 koševa nakon tri četvrtine zahvaljujući odlično odigranoj obrani...

28. lipanj 2024 02:28