Jurić karijeru nastavlja u Italiji: Hajduku dva milijuna eura, Stanko se oprostio emotivnom porukom

Piše PSD, S.A.
18. lipnja 2021. - 10:06

HNK Hajduk i Parma Calcio 1913 postigli su dogovor u transferu Stanka Jurića koji nogometnu karijeru nastavlja u talijanskom klubu.

Stanko je stigao u Hajduk iz Dugopolja početkom 2018. godine, a debi za prvu momčad čekao je do ljeta i 2. pretkola Europske lige u kojem su Bijeli gostovali kod Slavije u Sofiji. Ušao je s klupe u sedmoj minuti susreta, a već u 24. minuti postigao je pogodak za 1:0. Hajduk je u toj utakmici na koncu slavio s 3:2 protiv bugarske momčadi te kasnije u drugoj utakmici potvrdio prolazak u sljedeću fazu natjecanja - javlja Hajduk.hr

Sveukupno je 24-godišnji veznjak odigrao 93 službene utakmice za Hajduk, od čega je 72 započeo u prvom sastavu. Zabio je pri tom osam golova i upisao pet asistencija. Posljednji susret odigrao je protiv Lokomotive na...

16. travanj 2024 10:08