Hajdukžrtvovao se za ekipu

Nihad Mujakić zaradio je crveni karton u svom prvom nastupu za Bijele, ali on nije jedini hajdukovac koji je isključen u debiju

Piše V. B.
9. veljače 2020. - 14:50

Nihad Mujakić pamtit će debi u Hajdukovu dresu po pobjedi i solidnoj igri, ali i po crvenom kartonu koji je dobio u 86. minuti zbog rušenja Myrta Uzunija u izglednoj situaciji za postizanje gola. Srećom, dogodilo se to malo izvan kaznenog prostora pa Lokomotiva nije dobila jedanaesterac, već slobodan udarac iz kojeg nije zaprijetila.

Isključenje novopridošlog bosanskohercegovačkog stopera podsjetilo nas je na još dva slučaja u kojima su Hajdukovi debitanti dobivali crvene kartone.

Najfriškiji se dogodio baš ove sezone! U kolovozu, u utakmici protiv Slavena u Koprivnici koju je Hajduk izgubio 1:2 u debiju je bio isključen Marin Jakoliš. I to poslije samo dvije minute u igri. Ušao je u 54. umjesto Bassela Jradija, a crveni je karton zaradio već u 56. zbog udaranja domaćeg...

29. travanj 2024 22:14