HajdukIdealna uvertira

Juniori Hajduka pobjedom nad Lokomotivom pokazali su put seniorima, na pola sata susret je bio privremeno prekinut

Piše Frane Vulas
23. rujna 2023. - 12:36

U za navijače Hajduka idealnoj uvertiri za večerašnji seniorski okršaj istih protivnika na Poljudu juniori bijelih‘ svladali su na svom travnjaku vršnjake Lokomotive 2:0.

Momčad trenera Zlatka Jerkovića zasluženo je u 7. kolu Prve HNL za juniore slavila pogocima Duje Reića u 59. i Marina Ćalušića u 90.+3 minuti susreta. Ovo je bio prvi gubitak bodova za vodeću Lokomotivu koja je prethodno upisala šest pobjeda. Hajduk se pak vratio pobjedama nakon 0:3 poraza od Dinama u prošlom kolu u Maksimiru. Lokomotiva je ostala na 18 bodova, Hajduk ih sada ima 16.

Susret na pomoćnom igralištu na Poljudu s umjetnom travom je na oko 35 minuta bio privremeno prekinut zbog vremenskih neprilika, jake kiše i natopljenog terena. Pri rezultatu 0:0 u 13. minuti sudac je igrače na više od pola sata poslao u svlačionice. Nakon što je kiša stala vratili su se na travnjak i nastavili susret.

03. svibanj 2024 02:39