Hajdukraport s posudbe

Čeka li nas vratarski duel? Mladi čuvari mreža briljiraju, Hajduk će morati dobro odvagnuti! Vratio se i stasiti napadač

Piše Ivan Renić
23. travnja 2024. - 21:25

Još jedan sušni vikend je za hajdukovcima na posudbi, barem što se pogodaka i asistencija tiče. No, skupljaju se zato zlata vrijedne minute i iskustvo. Vrijedi istaknuti ozljedu mladog Šimuna Hrgovića, ali i novi ‘clean sheet‘ Tonija Silića u Šerifu. Nakon suspenzije na teren se vratio Filip Čuić u pobjedi Hajduka nad Slaven Belupom.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao cijelu utakmicu u porazu svoje momčadi od Mure (1:2) u 32. kolu slovenskog prvenstva.

Elvis Letaj (Radomlje, 20)

Odigrao dvadesetak minuta u porazu svoje momčadi od Mure. U igru ušao u 74. minuti umjesto Markovića.

Ivan Krolo (Radomlje, 21)

Odigrao pola sata u porazu svoje momčad od Mure. U igru ušao u 61. minuti umjesto Barnabasa.

Marko Capan (Široki Brijeg, 20)

Propustio utakmicu Širokog Brijega i Igmana (4:1) u 17. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao prvo poluvrijeme u porazu Solina od Šibenika (1:2) u 27. kolu Supersport Prve NL. Zamijenjen na poluvremenu, umjesto njega ušao Dadić.

Ante Čizmić/Cropix

Mate Antunović (Monza, 20)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Lazija (1:1) u 30. kolu talijanske Primavere. U ovoj sezoni upisao 22 ligaška nastupa i devet pogodaka.

Karlo Sentić (Ordabasy, 22)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Kyzylzhara (1:1) u petom kolu kazahstanskog prvenstva. Još čeka na ligaški debi u novom klubu.

Toni Silić (Šerif, 19)

Odigrao cijelu utakmicu i sačuvao mrežu netaknutom u pobjedi Šerifa nad Dacijom (3:0) u šestom kolu playoffa moldavskog prvenstva.

Rješenje Hajdukovog vratarskog problema je daleko na istoku? Napadači odrađuju kazne, bez dragulja iz BiH se ne može...

Boško Jemo (Lecce, 19)

Propustio utakmicu svoje momčadi i Sampdorije (1:0) u 30. kolu talijanske Primavere.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Hajduka nad Slaven Belupom (1:0) u 31. kolu Supersport HNL-a. Sjajnim obranama sačuvao svoju mrežu čistom.

AFP

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 20)

Propustio utakmicu Hajduka i Slaven Belupa (1:0).

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao cijelu utakmicu u porazu svoje momčadi od Šibenika (1:2). Dobio i žuti karton.

Mateo Jurić-Petrašilo (Hajduk, Solin, 19)

Trener Jure Ivanković poveo ga na put s prvom momčadi. Ostao na klupi u pobjedi Hajduka nad Slaven Belupom (1:0).

Ante Kavelj (Solin, 18)

Odigrao prvo poluvrijeme u porazu Solina od Šibenika (1:2). Zamijenjen na poluvremenu, umjesto njega ušao Repić.

Ranko Suvar/Cropix

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Propustio utakmicu Solina i Šibenika.

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 21)

Odigrao pet minuta u pobjedi Hajduka nad Slaven Belupom i dobio žuti karton. U igru ušao u 86. minuti umjesto Trajkovskog.