Domaći nogometnovi debakl hrvatske

‘Vatreni‘ u Cardiffu nisu pokazali ništa, a ključni trenutak dogodio se u 22. minuti kada Vida nije bio isključen

Piše Ivan Renić
15. listopada 2023. - 23:20

Ništa i ništa. Hrvatska je to odigrala protiv Turske, a onda i ponovila koji dan kasnije. Vatreni su poraženi protiv Walesa, bilo je 2:1 za domaće. Drugi je to vezani poraz koji je Hrvatskoj znatno zakomplicirao situaciju. Ispred nas su u poretku skupine D i Tuska i Wales.

Tri promjene napravio je Dalić u odnosu na utakmicu s Turskom. Domagoj Vida je na poziciji stopera zamijenio Josipa Šutala (što će se pokazati ključnim, ali u krivom smjeru...), Josip Juranović je ušao umjesto Borne Sose, a Lovro Majer počeo je umjesto Marija Pašalića. No, igra je i dalje ostala ista. Bezidejna. Vatreni nisu znali što će u napadu.

U prvom poluvremenu imali su tek jednu priliku. Juranović je ubacio, Musa tukao glavom, no pokušaj je otišao visoko preko gola. I to je bilo sve od Hrvatske u...

02. svibanj 2024 16:50