Domaći nogometnokautirani

Real Madrid razbio Sporting Gijon

17. siječnja 2016. - 19:08
Nakon što su u prošlom kolu kolu "razbili" Deportivo sa 5-0, nogometaši Real Madrida su i u drugoj ligaškoj utakmici pod vodstvom novog trenera Zinedinea Zidana bili efikasni, te su na stadionu Santiago Bernabeu svladali Sporting Gijon sa 5-1.

Već u prvih 12. minuta susreta 20. kola Primere bilo je jasno da će Real upisati novu pobjedu, jer su "kraljevi" vodili 3-0, a do poluvremena zabili su još dva gola. Jedini problem za Real ukazao se krajem prvog poluvremena, kada je zbog ozljede potkoljenice igru morao napustiti strijelac vodećeg gola Gareth Bale.

Uz njega, za Real su po dva puta zabili Cristiano Ronaldo (9, 18) i Karim Benzema (12, 41). Utješni pogodak za Sporting Gijon postigao je Isma López (62).

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real, pruživši dobru partiju,...
03. srpanj 2024 01:24