Domaći nogometprati sve doma

Nekadašnji igrač Hajduka Stanko Jurić nakon spektakularnog pogotka u Kupu: ‘I Livaja mi je čestitao na golu Interu‘

Piše Frane Vulas
12. siječnja 2023. - 22:37

Bivši veznjak Hajduka Stanko Jurić zabio je spektakularan pogodak za vodstvo svoje Parme na gostovanju kod Intera u osmini finala Kupa Italije. Jurić je u 38. minuti, 12 minuta nakon ulaska u igru, s dvadesetak metara neobranjivo zakucao loptu u rašlje. Bio je drugoligaš Parma na rubu senzacije. Od izbacivanja velikog Intera dijelilo ih je samo nekoliko minuta. No, u 88. minuti prvo je Lautaro Martinez sretno i spretno izjednačio. A onda je konačnu 2:1 pobjedu i prolaz favoritu Interu u produžecima, u 110. minuti, donio Francesco Acerbi.

Pamtimo Jurićevu senzacionalnu predstavu u 4:0 demoliranju Rijeke na Poljudu u travnju 2019. godine, ali ovakav gol...

- Ovo mi je bio najljepši gol karijere, nikada nisam zabio takav – kazao nam je Jurić kojeg smo uhvatili u pauzi između...

02. svibanj 2024 22:05