Strani nogometumalo senzacija

Real se namučio sa Sportingom, Čop tragičar

26. studenog 2016. - 19:25
reprezentacija_trening33-041016

U dvoboju 13. kola Primere vodeći Real je slavio na svom Bernabeu protiv Sporting Gijona s 2-1, a hrvatski reprezentativac Duje Čop je u završnici susreta promašio kazneni udarac za izjednačenje i senzaciju.

Čop je u 78. minuti imao veliku priliku za poravnanje, ali je njegov udarac s "bijele točke" otišao pored gola, pa je Real sretno došao do pobjede protiv momčadi iz Gijona. Madridski klub je s dva pogotka Cristiana Ronalda (5pen, 18) vodio s 2-0, ali je u 35. minuti Carlos Carmona smanjio na 2-1. Unatoč golemoj dominaciji, Real nije uspio zabiti u drugom dijelu, a Duje Čop je ispao tragičar za Sporting. Realu je to 31. utakmica bez poraza u svim natjecanjima, a u sljedećem kolu čeka ih veliki derbi kod Barcelone.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, Mateo K...

30. lipanj 2024 23:17