Crnica u dramatičnoj završnici stigla do nove pobjede; Šibenčani se vinuli visoko na tablici

Piše šibenski.hr
7. prosinca 2019. - 11:04

Malonogometaši Crnice ostvarili su i petu prvenstvenu pobjedu. Šibenčani su u 8. kolu 1.HMNL na gostovanju svladali zagrebački Alumnus 4:3.

Crnica je već poslije osam minuta igre vodila 3:0. Dvostruki strijelac bio je Stojković, a jednom je mrežu domaćina pogodio Radić. Ipak, Alumnus je do poluvremena smanjima na 2:3, da bi Matan u 38. minuti izjednačio.

I kada se činilo kako će utakmica završiti podjelom bodova, na scenu je opet stupio Radić i golom postignutim 38 sekundi prije kraja donio Šibenčanima vrijedna tri boda.

Novom pobjedom Crnica je skočila na drugo mjesto na tablici. Šibenčani imaju dva boda manje od aktualnog prvaka makarskog Novog Vremena.