OstaloKUP HRVATSKE - REGIJA JUG

Bravo za juniore Omble, Dominik Prkačin i ekipa dobili prvo poluvrijeme finala na Baldekinu!

20. ožujka 2024. - 11:00
Sudar kapetana na Baldekinu, u prvoj utakmici finala Kupa Hrvatske regija jug: Karlo Olivani (Crnica) i Dominik Prkačin (Ombla)

Prošli su prvo Square (8:7 u dvije utakmice), potom Mejaše (4:3 pobjeda u Splitu, uzvrat bez igre 3:0), a sad nakon prve utakmice finala Kupa Hrvatske – regije jug protiv Crnice vode sa 6:3, i to su pobjedu ostvarili u gostima, na Baldekinu. Uzvrat je u Dubrovniku u nedjelju, 24. ožujka (12.30 sati).

Dominik Prkačin je bio četverostruki strijelac za Omblu u Šibeniku, pogađao je u 7., 20., 22. i 32. minuti, a po jednom Jeronim Kovačević (18.) i Stjepo Zvono (35.). Pod vodstvom Nika Vlahušića još su igrali Nikša Ivanković, Ivan Vareškić, Josip Noković, Marko Đanović, Lukša Pušić, Ivan Čuić i Roko Mikulandra.

Slavlje na klupi Omble na šibenskom Baldekinu, trener Niko Vlahušić s igračima

Uspjehu u prethodnim utakmicama plasmanu Omble u finale doprinijeli su i Dario Perić, Kristijan Sentić, Tomislav Prkačin i Đivo Dabo.

27. travanj 2024 04:03