SportOTVORENO PRVENSTVO

Zadarski klub skokova u vodu osvojio 18 medalja: pet zlata, sedam srebra i šest bronci

Piše Zadarski.hr
11. srpnja 2023. - 17:37

Klub skokova u vodu Zadar nastupio je na Otvorenom Prvenstvu Hrvatske za kadete i juniore koje se održalo u protekli vikend u Rijeci.

Pod vodstvom trenera Marka Sutlovića, Nike Cerovečki i Mare Marića na natjecanju je nastupilo osam sportaša: Marko Huljev, Mikula Miočić, Marko Profaca, Zvonimir Botunac, Leo Mandić, Anika Miočić, Petra Boltužić, Ivor Majica. Osvojili su 18 medalja od čega 5 zlata, 7 srebra i 6 bronci.

U kategoriji juniora Marko Huljev je osvojio 2. mjesto sa daske 1m i 3 metra. U istoj kategoriji Marko Profaca osvojio je 3. mjesto sa tornja, 6.mjesto sa daske 1m i 5.mjesto sa daske 3m.

U kategoriji mlađih juniora Mikula Miočić je osvojio 1.mjesto sa daske 1m i tornja dok je 2.mjesto osvojio sa daske 3m. U istoj kategoriji Leo Mandić je osvojio 3.mjesto sa daske 1m i tornja i 4.mjesto sa daske 3m

U disciplini sinkro skokovi daska 3m za juniore, sinkro par Marko Huljev-Mikula Miočić osvojio je 2.mjesto.

U kategoriji kadeta Zvonimir Botunac osvojio je 3. mjesto sa daske 1m,  2.mjesto sa daske 3m. i 4. mjesto sa tornja.

U kategoriji kadeta premijeru je imao Ivor Majica koji je osvojio 6.mjesto sa daske 1m.

U kategoriji kadetkinja Anika Miočić je osvojila 2.mjesto sa daske 1m i 3.mjesto sa daske 3m i tornja.

U istoj kategoriji mlađih kadetkinja Petra Boltužić je osvojila 1.mjesto sa daske 1m i 3m dok je sa tornja osvojila 2.mjesto.

U disciplini sinkro skokovi daska 3m za  kadetkinje, sinkro par Anika Miočić-Petra Boltužić osvojio je 1.mjesto.

01. svibanj 2024 14:13