SportNOGOMETNI TURNIR „MARIJAN ŠUTO – MRMA“ ZMIJAVCI

Piše Ivica Gjergja
28. srpnja 2018. - 16:55
bajlo

ŠIBENIK – ZADAR na jedanaesterce 3:1(0:0)

ZMIJAVCI – Igralište Marijan Šuto – Mrma. Gledatelja: 300. Sudac: Mirko Odrljin (Čaporice). Pomoćnici: Stjepan Šušnjara (Sinj) i Hrvoje Erceg (Split).

Jedanaesterci: Tokić 0-1, Banić 1:1, Jurjević – brani Labrović, Bulat 2:1, Petković – brani Labrović, Celić 3:1, Handžić – preko gola.

ŠIBENIK: Rogić – Pecolaj, Pandža, Šare, Prince, Maleš, Kukec, Vukorepa, Bulat, Okechukwu, Roca. Još su igrali: Labrović, Banić, Musa, Celić, Stanić, Abramović, Lokin, Galešić. Trener: Borimir Perković.

ZADAR: Bender – Pranić, Jerbić, Sarić, Surać – Begić, Župan, Jurić – Majić, Torbarina, Renić. Još su igrali: Pinčić, Tokić, Handžić, Anić, Paponja, Šalinović, Lepinjica, Asanović, Jurjević, Petković, Omerinović. Trener: Dragan Blatnjak.

Nogometaši Zadra nastupaju na tradicionalnom turniru NK Croatie u Zmijavcima, „Marijan Šuto – Mrma”. U prvom nastupu Zadra je poražen od Šibenika nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon 90 minuta igre na semaforu je ostalo početnih 0:0 pa se pristupilo izvođenju udaraca s bijele točke. Tu su se Šibenčani pokazali spretnijima, jer su postigli tri zgoditka iz isto toliko pokušaja, dok je za Zadrane zabio samo Ivan Tokić. Mladi vratar Šibenika, Nediljko Labrović obranio je udarce Josipa Jurjevića i Vinka Petkovića, dok je Tarik Handžić pucao preko gola pa su “narančastima” za plasman u finale bili dovoljni golovi Banića, Bulata i Celića. Po izvješćima Zadar je u “regularnom” dijelu utakmice imao konkretnije prilike, posebno u prvih dvadesetak minuta te u samoj završnici susreta, ali šibenska mreža se nije zatresla.

Danas -subota u 19 sati drugi polufinalni susret igraju domaća Croatia i Hajduk II. Poraženi iz tog dvoboja u nedjelju u 17 sati igrat će sa Zadrom za treće mjesto, a pobjednik u 19 sati sa Šibenikom za naslov.

23. travanj 2024 12:48