Unatoč junačkoj borbi, Sonik Puntamika je izgubila u ogledu s osječkim Vrijednosnicama

VRIJEDNOSNICE OSIJEK – SONIK PUNTAMIKA 92:86 (22:23,24:17, 23:18, 23:28).

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Bez gledatelja. Suci: Denis Hadžić, Jelena Tomić, Gordan Trelević.

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Lisica 9, Kujundžić 29 , Porobić 13 , I. Pavić , Kurepa , Jelavić , Filipović 11 , Tokić , Špehar , Topalović , P. Pavić 19 .

SONIK PUNTAMIKA: Jošić 16 , Vladović 6 , Runjić 6, Cvitković 11 , Gospić 9 , Palčić 17 , Rašić 12 , Zelanto , Zovko 6 , Manojlović 6 , Petani 3.

Igrači Sonik Puntamike nisu uspjeli smanjiti „vrijednost“ Vrijednosnica, poraženi su u Osijeku, pa reklo bi se zasluženo. Vodila se izjednačena borba za svaku loptu u prve dvije četvrtine, a onda negdje u početku treće „pada“ Punta koja se na kraju četvrtine zaustavlja na -11 koševa (69:58).

Kod domaćih Kujundžić, Porobić i Topalović u tom vremenu bili su na visini zadaće i napravili razliku. Posljednju četvrtinu kod gostiju poticao je mladi Filip Jošić u početku, ali nije imao suradnika, da bi nakon toga probudili se Gospić, Rašić, Palčić i završavaju četvrtinu u svoju korist, ali se ne može do pobjede. Najbolji u domaćoj momčadi bio je Robert Kujundžić sa postignutih 29 koševa, a kod „Punte“ Dino Palčić sa 17 koševa.

26. travanj 2024 18:35