SportMEĐU NAJBOLJIMA

Član KSV Zadar Mikula Miočić nastupio na International Youth meeting Dresden, evo koji je rezultat postigao

Piše Zadarski.hr
2. svibnja 2023. - 13:23

Član KSV Zadar Mikula Miočić u pratnji trenera Marka Sutlovića nastupio je na International Youth meeting Dresden koji je ujedno najkvalitetniji juniorski turnir na svijetu. Osim europskih zemalja na natjecanju su nastupile reprezentacije Kanade, Australije i Južne Afrike.

Mikula je nastupio u kategoriji mlađih juniora s daske 1m i daske 3m te ostvario zapažene rezultate. U obje discipline ušao je u finale, među 12 najboljih sportaša. Na dasci 1m ušao je u finale kao osmi s 312 bodova, dok je u finalu je završio na 11. mjestu s 306 bodova.

S daske 3m u kvalifikacijama završio je na 15.mjestu s 342 boda, ali je izborio ulazak u finale. U finalu je s osvojenih 343 boda završio na 12. mjestu.

Od 12-14.04 u organizaciji KSV Zadar na održati će se međunarodni miting Alpe Adria na kojem će osim hrvatskih sportaša nastupiti skakači iz Nizozemske, Mađarske, Italije, Austrije, Srbije i Ukrajine.

26. lipanj 2024 07:11