Vaterpololiga prvaka

‘Jadranaši‘ mađarskom Szolnokiju umanjili izglede za plasman na završni turnir: Pokazali smo da možemo ponavljati dobre utakmice

Piše Pero Smolčić
3. ožujka 2020. - 22:07

Do velike je pobjede, druge u ovogodišnjoj Ligi prvaka, stigao splitski Jadran pobijedivši mađarski Szolnoki. Nakon deset kola Jadran ima sedam bodova i sedmi je u A skupini, dok je ovim porazom Szolnoki poprilično umanjio svoje izglede za četvrto mjesto koje vodi na Final Eight.

- Thunder, thunder... – treštio je AC/DC s razglasa, a uraganski je utakmicu počeo Jadran. Prvo je Power realizirao igrača više, potom Krapić, a minutu do kraja za 3:0 zabio je Pejković.

Gosti su do prvog gola došli tek u zadnjem napadu prve četvrtine i to u situaciji s dva igrača više, zabio je za 3:1 Subotić.

Utakmica je sasvim prelomljena kada je Visković u kontranapadu iskoristio asistenciju Šetke i zabio za 11:7 sedam minuta do kraja dvoboja, a svaku je nadu gostima potopio Butić golom za 12...

20. travanj 2024 04:49