Strani nogometmoćan stroj

Uvjerljivo slavlje Borussije Dortmund kreirali igrači mlađi od dvadeset godina: Haaland i Reyna zabijali, Sancho i Bellingham asistirali

19. rujna 2020. - 21:44

Na startu Bundeslige Borussia Dortmund je na svom terenu svladala Borussiju Mönchengladbach sa 3-0, a za uvjerljivu pobjedu zaslužni su mladi nogometaši, dva 17-godišnjaka i dva već afirmirana 20-godišnjaka.

Domaćini su poveli u 35. minuti pogotkom 17-godišnjeg Amerikanca Giovannija Reyne, kojem je asistirao još jedan 17-godišnjak, Jude Bellingham, koji je ovog ljeta stigao iz Birminghama.

Reyna je izborio penal kojeg je u 54. minuti realizirao 20-godišnji Norvežanin Erling Haaland. Za konačnih 3-0 ponovno je zabio Erling Haaland (77) nakon dodavanja 20-godišnjeg Jadona Sancha.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odlično je krenuo u novu sezonu Bundeslige postigavši u subotu hat-trick za pobjedu Hoffenheima 3-2 u gostima kod Koelna. Kramarićeva golijada...

25. travanj 2024 07:09