Strani nogometpremier league

Teški su dani pred Slavenom Bilićem, nakon katastrofe na domaćem terenu visi mu otkaz. Cijela priča golica i maštu Hajdukovih navijača

7. prosinca 2020. - 09:36

West Bromwich Albion Slavena Bilića ne samo da je doživio poraz u 11. kolu Premier lige, već je to učinio jako ružnim rezultatom kod kuće (1:5) i to od Crystal Palacea, momčadi koja je na tablici bila samo nekoliko mjesta iznad njega.

I dok je Palace sada „pobjegao” prema sredini tablice, WBA ostaje pretposljednji sa samo šest osvojenih bodova. Sreća je njegova što je u prošlom kolu pobijedio Sheffield u derbiju začelja, čime je pritisak na Bilića malo popustio, no sada će se nakon ovog poraza vjerojatno opet pojačati.

Bilićeva se momčad protiv Palacea raspala nakon isključenja Pereire u 34. minuti, samo četiri minute nakon što je domaćin izjednačio golom Gallaghera i tako poništio vodstvo gostiju iz osme minute (autogol Furlonga).