Strani nogometrazočaranje

Slaven Bilić nakon novog poraza WBA: Rekao sam dečkima da ovako ne možemo, moramo biti ludi

Piše SN
2. studenog 2020. - 23:46

U 7. kolu Premier lige, Slaven Bilić i njegov WBA su u gostima poraženi od direktnog konkurenta u borbi za ostanak u ligi Fulahama 2:0. Bivši hrvatski izbornik tako i dalje čeka na prvu pobjedu u povratničkoj sezoni u Premiership.

Utakmica je praktički bila gotova već u prvom poluvremenu, u 26. minuti domaćine je u vodstvo doveo Reid na asistenciju srpskog reprezentativca Mitrovića, da bi pet minuta kasnije loptu proslijedio do Aina koji fantastičnim udarcem postavlja, pokazalo se kasnije, konačnih 2:0.

Bilićev WBA tako nakon sedam kola ima tri remija i četiri poraza.

- Bilo je to jako razočaravajuće. Rekao sam prije utakmice da joj se veselimo jer smo u zadnjih nekoliko susreta igrali jako dobro. Izgledali smo i jako dobro na treningu, imali smo puno intenziteta i...

20. travanj 2024 15:47