Strani nogometnogometna europa

Slaven Bilić nadmudrio Pepa, Terzić uspješno startao, bez pobjednika u okršaju braće Inzaghi

15. prosinca 2020. - 23:02

U susretu 13. kola engleskog nogometnog prvenstva veliki je bod na Etihadu izvukao Slaven Bilić. Njegov WBA odigrao je 1:1 protiv Manchester Cityja.

U dva navrata je, potkraj utakmice Ilkay Gundogan mogao dovesti City u prednost, ali njegove prilike brani Johnston. Imao je priliku i Raheem Sterling u akciji kasnije, Johnston je i to obranio te je ostalo 1:1.

Upravo je Gundogan doveo City u vodstvo u 30. minuti, a za izjednačenje se također pobrinuo igrač domaćih. Autogol je u 43. minuti postigao Ruben Dias.

WBA je došao do četvrtog remija ove sezone, odnosno do sedmog boda. I dalje su BIlićevi momci pretposljednji na ljestvici, a City je ostao šesti sa 20 bodova.

U susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Benevento i Lazio odigrali su 1-1, dok u susretu između...

25. travanj 2024 12:32