Strani nogometGlatke pobjede

Poznati svi polufinalisti njemačkog kupa: ‘apotekari‘ pronašli lijek za Union Berlin u zadnjih dvadeset minuta

4. ožujka 2020. - 23:48
Frankfurt's Portuguese forward Andre Silva shoots to score the 2-2 during the UEFA Europa League Last 32 Second Leg football match between Red Bull Salzburg and Eintracht Frankfurt on February 28, 2020 in Salzburg, Austria. (Photo by KRUGFOTO/APA/AFP)/Austria OUTAFP/Krugfoto

Nakon četvrtoligaša Saarbruckena i Bayern Munchena, plasman u polufinale njemačkog nogometnog Kupa izborili su Eintracht Frankfurt i Bayer Leverkusen.

Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Werder sa 2-0, dok je Bayer u Leverkusenu porazio Union Berlin sa 3-1.

Eintracht je poveo u posljednjim sekundama prvog dijela golom Andrea Silve iz jedanaesterca kojeg je skrivio Ludwig Augustinsson igrajući rukom. Sucu je u donošenju odluke pomogao VAR. Pitanje pobjednika razriješio je Daichi Kamada u 60. minuti. U sudačkoj nadoknadi Eintracht je ostao s igračem manje nakon što je Filip Kostić isključen zbog oštrog prekršaja.

U ranije odigranom susretu Bayer Leverkusen je pobijedio Union Berlin sa 3-1 premda je do 72. minute gubio sa 0-1. Union Berlin je poveo u 39. minuti golom Marcusa Ing...

10. lipanj 2024 00:01