Niksi i ekipa ni uz nevjerojatnu pomoć suca u ludoj utakmici nisu mogli protiv Uniteda

19. rujna 2021. - 17:36

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini H Europske lige West Ham United u dramatičnoj je utakmici 6. kola engleskog nogometnog prvenstva na svom terenu izgubio od Manchester Uniteda sa 1-2 (1-1).

West Ham je poveo uz veliku dozu sreće u 30. minuti kada je udarac Benrahme sa 20-ak metara pogodio blok Varanea, lopta je promijenila smjer i prevarila De Geu. No, od tog trenutka pa do kraja utakmice United je dominirao terenom i zasluženo stigao do tri boda iako je domaći sastav u posljednjoj minuti sudačke nadoknade imao priliku spasiti bod iz kaznenog udarca.

Gosti s Old Trafforda poravnali su već u 34. minuti kada je Cristiano Ronaldo iz drugog pokušaja svladao Fabianskog. Poljski vratar odbio je prvi pokušaj Portugalca, ali lopta se vratila na nogu Ronaldu koji nije propustio drugu...

24. travanj 2024 14:51