Strani nogomettoffeesi slave

Nastavljaju se muke za Artetu: Everton pobijedio Arsenal i probio se na drugo mjesto Premier lige

19. prosinca 2020. - 21:19

Nogometaši Evertona na svom su Goodison Parku svladali londonski Arsenal sa 2-1 (2-1) i privremeno se probili na drugo mjesto engleske Premier lige.

Momčad Carla Ancelottija povela je u 22. minuti, kad je Holding nesretno poslao loptu u svoju mrežu. Arsenal je izjednačio u 35. minuti kad je Pepe realizirao kazneni udarac. Međutim, u zadnjoj minuti prvog poluvremena Mina je postigao pogodak za 2-1 domaće momčadi, a rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen.

Tako je Everton sa 26 bodova privremeno zasjeo na drugo mjesto, između vodećeg Liverpoola (31) i trećeplasiranog Tottenhama (25). Arsenal osmu utakmicu zaredom nije uspio pobijediti pa je momčad Mikela Artete ostala na 15. mjestu sa 14 bodova.

Manchester City je prekinuo post i nakon dvije utakmice u kojima je ostao...

19. travanj 2024 16:27