Strani nogometliga prvaka

Mario Pašalić zabio na Old Traffordu, Ronaldo uzvratio u ludoj utakmici, uvjerljivi Chealsea i Bayern, pobjeda Juventusa

20. listopada 2021. - 23:04

Sjajnu, zanimljivu utakmicu odigrali su u Ligi prvaka na Old Traffordu Manchester United i Atalanta. Gosti su na poluvremenu, uz gol Marija Pašalića, vodili s 2:0, ali United je u nastavku stvorio pregršt prilika i zasluženo došao do preokreta te slavio s 3:2.

Pašalić je doveo Atalantu u vodstvo u 15. minuti, nakon oštrog ubačaja Zappacoste zdesna ubacio se ispred McTominaya te iz blizine pogodio mrežu nemoćnog De Gee. Već u 29. minuti bilo je 0:2, Demiral je bio najviši u skoku nakon kornera i pogodio glavom. Ipak, United se probudio u samoj završnici prvog poluvremena, no dvije prilike propustio je Rashford te jednu Fred.

Dominacija 'crvenih vragova' nastavila se i u drugom dijelu, a u 53. minuti Rashford je napokon pogodio mrežu. Nakon pogreške Iličića, engleskog...

19. travanj 2024 10:03