Strani nogometpremier league

Manchester United uvjerljivo poražen na gostovanju kod Watforda, Vlašić odigrao posljednjih 20 minuta u porazu West Hama

20. studenog 2021. - 18:43

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini H Europske lige, West Ham United izgubio je na gostovanju kod Wolverhampton Wanderersa sa 0-1 (0-0) u susretu 12. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Raul Jimenez preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 58. minuti.

Wolverhampton je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto sa 19 bodova, četiri manje od trećeg West Hama.

West Ham i Dinamo sastat će se u Londonu u posljednjem, 6. kolu 9. prosinca. Nakon ćetiri kola West Ham je vodeći sa 10 bodova, Dinamo je drugi sa šest, a u skupini su još Genk s četiri i bečki Rapid s tri boda.

Nastavio se loš niz Manchester Uniteda u Premier ligi, u subotu je izgubio na gostovanju kod Watforda s uvjerljivih 1-4 (0-2). Iako je De Gea obranio čak dva pokušaja Sarra s bi...

23. travanj 2024 02:00